Daldan Dala..+ Bizleri, bir ramazan ayına daha ulaştıran Rabb'e, sonsuz hamd olsun.. Çok şükür kendimize hiç değilse biraz da olsa çeki düzen verme zamanı..


+ Bizim Çiçek ruhlu kız, anne oldu.. Yazı yazarken, yedi-sekiz sene önce tanıştığım, o zamandan bu zamana iletişimimizin kopmadığı bir insanın anne olması; sizin de ister istemez havalara uçmanızı sağlıyor.. Hoş geldin Zeynep bebek.. Annen ve babanla; tıpkı annenin ve babanın kalbi gibi güzel bir hayat yaşarsınız inşallah..


+ Ramazanın ilk gününden, altıncı gününe kadar Ardahan'da olacağım.. İçimde hiç heyecan ve coşku yok.. Bana kalsa, gitmezdim bile.. Ne yazık ki artık memleketime ve memleketim insanlarına karşı içimde hiç iyi duygular yok ama mecburi bir gidiş benimkisi.. Dilerim beklediğimden iyi olur her şey..


+  Uykusuzluk, yorgunluk, bitkinlik de var belki ama ramazan ayı güzel be.. Sahur, teravih, camii, namaz, oruç, iftar... Güzel işte be..
2 Yorum:

Cok uzak kaldim bloglardan ama goruyorum ki sen de yazmamissin epegdir. Haliyle anca goruyorum guzel dileklerini. Tesekkur ederiiiizzz.Allah razi olsun:) aminňn insallah.

 

Sen okuyabilesin diye yazmadım.. Okuduğuna göre artık yazabilirim..

 

Yorum Gönder