Babalar Hastalanmamalı..Benim babam, hastalanmasın ya..


Kimsenin babası hastalanmasın elbet ama benim babam hastalanmasın ya.. Hele de benden tamı tamına binbeşyüzdoksan kilometre uzaktaki bir şehirde ise, hastaneye yatırılacak duruma gelmişse, serum bağlanmışsa, "iyiyim, sakın gelme" diyecek kadar iyi olsa bile, benim babam hastalanmasın ya..


Yetmişaltı yaşındaki insanlar hastalanmamalı.. Yetmişaltı yaşındaki insanlar hastalanıp da uzaktaki oğullarını üzmemeli.. Giderken, "hakkını helal et" deyip de senin hıçkıra hıçkıra ağlamana sebep olan insanlar, uzağa gittiklerinden bir süre sonra hastalanmamalı.. İki kere uçak bileti alınmasına rağmen "ben iyiyim, gelmem" deyip de iki kere de uçak bileti iptal ettirilmemeli..


Babalar ölmemeli..
Babalar hastalanmamalı..
<Çocuk>'lar yalnız ve kimsesiz ve başıboş ve çaresiz bırakılmamalı..
Babalar, hep oğullarının başında olmalı, küfretmeli, kavga etmeli, oğullarıyla tartışmalı, prostat sebebiyle bazen altlarına kaçırmalı, böbrekteki taş sebebiyle iki ayda bir acil hastanelik olmalı, serum yemeli, tüm gün koltukta televizyon karşısında uyumalı, her şeye karışmalı, laf söylemeli, sürekli küfür etmeli, para istemeli, ne istiyorsa yapmalı ama hep oğullarının yanında olmalı..
Babalar asla ölmemeli.. Babalar illa ölecekse, önce <Çocuk>'lar ölmeli, sonra babalar ne yapacaklarsa yapmalı..


Kimsenin babası hastalanmasın tamam ama benim babam hastalanmasın ya..
5 Yorum:

Senin babama ; kurban bu deli cocuk. Baban olemez . bu deli durur iken. Dua et

 

Adsız ;
Yorumunu tam olarak anlamamakla birlikte, teşekkür ederim..
Allah herkese sağlık, huzur ve mutluluk versin inşallah..

 

Acil şifalar dilek ve dualarım ile..

 

Geçmiş olsun . Hayırlı haberlerle gelirsin inşallah.

 

Bir Delinin Pembe Defteri ;
Dualar, insanı insana bağlayan çok sağlam halatlarmış.. Bu sebeple olsa gerek, bir bağlantı oluştu, bu yorumun ile benim kalbimden, senin güzel duaların ve iyi niyetine.. Çok teşekkür ederim..

Daisy ;
Allah tüm hastalara şifa versin..
Aldık babamı geldik işte, tedaviler devam etmekte..

 

Yorum Gönder